Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras
,,DO UT DES“ Duodu, kad duotum

Kauno statybos ir paslaugų mokymo centro istorija prasideda nuo 1986 metų.

Nuo 1986-09-01 dienos  R. Kalantos 80, Kaune duris atvėrė Kauno 92-oji vidurinė profesinė technikos mokykla, kuriai vadovavo direktorius Mamertas Algirdas Sutkevičius. Mokėsi 171 formavimo agregatų mašinisto, staliaus (statybininko) dailidės, dažytojo-tinkuotojo, armatūrininko, tinklų ir karkasų suvirintojo elektra, plieninių ir gelžbetoninių konstrukcijų montuotojo, betoninių ir gelžbetoninių gaminių formuotojo specialybių mokinys.  

Mokymo centras įkurtas buvusiame Kauno XV vidurinės mokyklos pastate. Istoriniuose šaltiniuose rašoma, kad 1939 metais pastatyti Pažaislio savivaldybės rūmai, kuriuose įsikūrė ir pradinė mokykla. 1968 metais buvo pradėtas statyti priestatas, o 1971 metais mokykloje buvo 30 kabinetų.

Nuo 1988 m. spalio 1 dienos  Kauno 92-osios vidurinės profesinės technikos mokyklos pavadinimas pakeistas į Kauno 15-oji  profesinė technikos mokykla. Mokyklai vadovavo direktorė Aldona Vėgėlienė. Mokėsi per 600 tinkuotojo; plytelių klojėjo (mozaikininko), formavimo agregatų mašinisto, staliaus (statybininko) dailidės, dažytojo-tinkuotojo, armatūrininko, tinklų ir karkasų suvirintojo elektra, mūrininko, plieninių ir gelžbetoninių konstrukcijų montuotojo, betoninių ir gelžbetoninių gaminių formuotojo, suvirintojo elektra rankiniu būdu specialybių mokinių.

Asmens įgytų kompetencijų
vertinimo tvarkaraščiai

Statybos mokymo skyrius
Socialinių paslaugų skyrius